RUSZYŁA ZABAWA Z TYPOWANIEM MECZÓW RUNDY WIOSENNEJ - ZAPRASZAMY smiley

12/10/2013 12:05
siema wszystkim gdzie gracie z borównem

admin
21/09/2013 00:16
Kategoria LINKI u góry strony została zaktualizowana na sezon 2013/14, zapraszamy do odwiedzania stron innych klubów.

admin
19/09/2013 15:25
Dodana trzecia kolejka typera.

Archiwum
Joker lepszy
Porażka Iskra przegrała dziś wyjazdowy mecz z Jokerem Jaczków 3:5. Bramki strzelali: z rzutu karnego Maciej Stawiarski oraz Piotr Groń i Bartosz Ogrodnik.

5:3 ---

Iskra: Kudaj - Gaweł, Ogrodnik K. (kpt) (80' Ciszak), Duroł (70' Rudnicki), Stawiarski - Groń (75' Dubarek), Niemiec D. (55' Krupa), Piwiński, Niemiec K. cz. k. 90' - Dynerowicz, Ogrodnik B.

Dodane przez admin dnia kwiecień 13 2014 15:28:56
Komentarzy [ 0 ] · [ 9 ] Czytań Drukuj
Porażka w Mieroszowie
Przegrana Juniorzy Iskry pojechali dziś na mecz do Mieroszowa w bardzo okrojonym składzie. Brakowało m. in. Damiana Zberedy, Daniela Kołodzieja, Patryka Igrasa, Kacpra Mrówki oraz Mariusza Kurnyty. Niestety wynik końcowy brzmi bardzo niekorzystnie - Biały Orzeł wygrał 8:1 (5:0). Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Patryk Smolarz.

Kolejnych punktów będziemy musieli szukać już po przerwie świątecznej, gdy na własnym boisku podejmiemy Zagłębie Wałbrzych.

8:1 --- 90'

Iskra: Pach - Kapuściński, Kurnyta A., Rudnicki, Górczyk R. - Tobiasz K., Tobiasz M., Sobies M., Smolarz - Sobies K. (46' Tucznio), Górczyk K.

Dodane przez admin dnia kwiecień 12 2014 13:54:55
Komentarzy [ 0 ] · [ 5 ] Czytań Drukuj
Husaria pokonana
Husar Seniorzy Iskry pewnie pokonali dziś Husarię Grzędy, mimo iż strzelenie pierwszej bramki zajęło im aż 69 minut. Ostatecznie wygraliśmy 6:0, a bramki strzelali: Bartosz Ogrodnik (3), Piotr Dynerowicz (2) oraz Robert Piwiński (1).

6:0 Piwiński 89' (asysta Ogrodnik B.)

Iskra: Kudaj - Gaweł, Stawiarski (kpt) (70' Duroł), Buko, Rudnicki - Groń, Krupa (46' Dynerowicz), Niemiec D., Dubarek (46' Piwiński) - Niemiec K. - Ciszak (55' Ogrodnik B.)

Dodane przez admin dnia kwiecień 06 2014 17:26:57
Pokonali lidera
4-0 Juniorzy Iskry w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej podejmowali dziś na własnym boisku drużynę lidera - Górnika Nowe Miasto Wałbrzych. Po bardzo dobrej grze zainkasowaliśmy 3 punkty, a mecz zakończył się naszym zwycięstwem 4:1 (2:0).

Już w szóstej minucie padła pierwsza bramka meczu. Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mariusz Kurnyta, a najprzytomniej w polu karnym zachował się Daniel Kołodziej i strzałem "z czuba" wyprowadził nas na prowadzenie. Niecały kwadrans później strzelec bramki zamienił się w asystującego, a gola sprytnym strzałem zdobył Damian Zbereda. Do końca pierwszej połowy stroną przeważającą byli goście, jednak nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze broniącego Mateusza Pacha.
Od początku drugiej połowy spodziewaliśmy się ataków ze strony przyjezdnych, jednak początkowe minuty były bardzo spokojne. W 61. minucie sędzia dopatrzył się zagrania ręką w naszym polu karnym, a jedenastkę szczęśliwie wykorzystał zawodnik Górnika. Goście nie poszli jednak za ciosem, gdyż to Iskra kilka minut później strzeliła kolejną bramkę. Znów dośrodkowanie Kołodzieja i tym razem Zbereda strzałem głową daje prowadzenie 3:1. Cztery minuty po tej akcji z obrońcami przyjezdnych zabawił się Patryk Igras i po bardzo ładnej indywidualnej akcji wpisał się na listę strzelców. Po tej bramce z gości uszło powietrze, a Iskra mądrze broniła korzystnego wyniku. Mogliśmy nawet podwyższyć stan meczu, jednak do końca meczu bramki już nie padły.
Zawodnicy Iskry rozegrali dziś bardzo dobre zawody i całkowicie zasłużenie zgarnęli całą pulę. Trudno dziś wyróżnić któregoś z zawodników, bo cała drużyna pokazała się dziś ze swej najlepszej strony. Brawo!