RUSZYŁA ZABAWA Z TYPOWANIEM MECZÓW RUNDY WIOSENNEJ - ZAPRASZAMY smiley

12/10/2013 12:05
siema wszystkim gdzie gracie z borównem

admin
21/09/2013 00:16
Kategoria LINKI u góry strony została zaktualizowana na sezon 2013/14, zapraszamy do odwiedzania stron innych klubów.

admin
19/09/2013 15:25
Dodana trzecia kolejka typera.

Archiwum
Nabór do drużyny trampkarzy
Nabór Iskra Witków ogłasza nabór do drużyny trampkarzy. Zapraszamy wszystkich chłopców w rocznikach 2000-2005 oraz dziewczęta w rocznikach 1997 i młodsze. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w naszej szatni dnia 3.07. (czwartek) o godz. 14:00. Od frekwencji na spotkaniu uzależnione jest istnienie drużyny trampkarzy, tak więc serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do kontynuowania lub rozpoczęcia przygody z piłką. Pamiętajcie, grać może każdy, a najważniejsze są chęci. Klub dołoży wszelkich starań, by rozwój naszych zawodników był stały i widoczny, zapewnimy też warunki do uprawiania tego pięknego sportu. Zapraszamy!

Dodane przez admin dnia czerwiec 29 2014 13:09:47
Komentarzy [ 0 ] · [ 67 ] Czytań Drukuj
Podsumowanie sezonu juniorów
Podumowanko Juniorzy Iskry zajmowali po rundzie jesiennej minionego sezonu czwarte miejsce. Mimo problemów kadrowych, udało się im utrzymać wysoką pozycję w klasyfikacji końcowej.

OGÓLNE

W rundzie wiosennej nie mogliśmy korzystać z usług dwóch zawodników z najstarszego rocznika (1995), a mianowicie bramkarza Norberta Machowskiego oraz naszego kapitana - Kacpra Mrówki. Tak więc zostaliśmy bez golkipera i najlepszego strzelca rundy jesiennej. Pozostali zawodnicy wspięli się jednak na wyżyny swych umiejętności i postarali się, by brak tych dwóch graczy był jak najmniej zauważalny. W bramce najczęściej grał Mateusz Pach, który bronił wyśmienicie (2 razy zachowywyał czyste konto). Raz na bramce stał pozyskany przed rundą rewanżową Mateusz Sobies.
Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od zwycięstwa nad Górnikiem Nowe Miasto 4:1, jednak w kolejnych trzech meczach schodziliśmy z boiska jako pokonani. Najwyższa porażka to spotkanie ze zwycięzcą ligi, Biały Orłem Mieroszów. W pozostałych przegranych spotkaniach nasza drużyna nie wyglądała gorzej od przeciwników, jednak grała nieskutecznie. W meczach tych borykaliśmy się z problemami kadrowymi, jednak młodsi zawodnicy pokazywali się trenerowi z bardzo dobrej strony. Warto zauważyć, iż część zawodników grała już w drużynie seniorskiej, w kolejnym sezonie dołączą już oni do pierwszej drużyny.

Iskra pewnie ulokowała się na czwartej pozycji, mając aż sześć oczek przewagi nad kolejną drużyną. Nasi zawodnicy zdobyli 42 punkty (17 na jesień oraz 15 na wiosnę). W rundzie wiosennej wygraliśmy 5 spotkań, przegrywając 4, ani razu nie podzieliliśmy się punktami. Bramki 29-24. Trzy gole to wynik walkowera z Podgórzem Wałbrzych.

GOLE

Iskra strzeliła w całym sezonie 55 goli (26 na jesień + 29 na wiosnę). W meczach u siebie łącznie strzeliliśmy 27 goli, a na wyjazdach 28. Jest to bardzo wyrównana statystyka, która pokazuje, że naszym zawodnikom gra się dobrze zarówno u siebie, jak i poza swoim boiskiem. Przyjrzyjmy się teraz strzelcom bramek, z podziałem na obie rundy. Najlepszym strzelcem został Damian Zbereda - 10 goli (6 jesień + 4 wiosna). Poza tym bramki strzelali: Kamil Tobiasz - 9 (5+4), Patryk Igras - 7 (3+4), Kacper Mrówka - 7 (7+0), Patryk Smolarz - 6 (0+6), Daniel Kołodziej - 3 (1+2), Mariusz Kurnyta - 3 (0+3), Michał Rudnicki - 2 (0+2), Krystian Górczyk - 1 (1+0), Mateusz Tobiasz - 1 (1+0), Kacper Sobies - 1 (1+0) oraz Michał Igras - 1 (0+1).

ASYSTY

Najlepszym asystentem został również Damian Zbereda (przypominamy, iż jest to zawodnik z rocznika 1999, więc o 4 lata młodszy od najstarszego rocznika), który zgromadził 10 asyst. Poza nim, decydujące podania zaliczali: Patryk Igras (7), Patryk Smolarz (6), Mariusz Kurnyta (4), Kamil Tobiasz (2), Daniel Kołodziej (2), Michał Rudnicki(2) oraz Mateusz Tobiasz (1).

MINUTY NA BOISKU

Na sam koniec zaprezentujemy Państwu ranking wszystkich zawodników, biorąc pod uwagę liczbę rozegranych minut. W całym sezonie wystąpiło 19 zawodników, oto oni:

1) Kamil Tobiasz - 1343 minuty. 9 goli i 2 asysty.
2) Damian Zbereda - 1340. 10 goli i 10 asyst.
3) Mateusz Pach - 1273. Gol.
4) Patryk Igras - 1153. 7 goli i 7 asyst.
5) Mateusz Tobiasz - 1124. Gol i asysta.
6) Michał Rudnicki - 1047. 2 gole i 2 asysty.
7) Adrian Kurnyta - 1035.
8) Patryk Smolarz - 982. 6 goli i 6 asyst.
9) Michał Tucznio - 881.
10) Radosław Górczyk - 880.
11) Kacper Sobies - 865. Gol
12) Daniel Kołodziej - 841. 3 gole i 2 asysty.
13) Przemysław Kapuściński - 768.
14) Kacper Mrówka - 765. 7 goli i 4 asysty.
15) Mateusz Sobies - 720.
16) Krystian Górczyk - 658. Gol.
17) Norbert Machowski - 613.
18) Mariusz Kurnyta - 461. 3 gole i 4 asysty.
19) Michał Igras - 37. Gol.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za cały trud włożony w grę w minionym sezonie. Ciągły rozwój graczy zapewni nam zapewne jeszcze wielu radości, dlatego liczymy, iż część z nich zasili szeregi naszych seniorów, a część będzie kontynuować piłkarską przygodę w barwach naszego klubu.

Dodane przez admin dnia czerwiec 26 2014 13:57:17
Komentarzy [ 0 ] · [ 78 ] Czytań Drukuj
Zwycięstwo na koniec
Wygrana!Seniorzy Iskry zakończyli sezon 2013/14 zwycięstwem, pokonując na wyjeździe ekipę Zagłębia Wałbrzych 4:1 (2:1). Po dwie bramki strzelili Bartosz Ogrodnik i Maciej Stawiarski.

1:4 Ogrodnik B. 89' (asysta Gaweł)

Iskra: Mokrzycki - Gaweł, Ogrodnik K. (kpt), Duroł, Buko - Kurnyta, Krupa, Niemiec D., Niemiec K. - Stawiarski, Ogrodnik B.

Dodane przez admin dnia czerwiec 09 2014 12:00:49
Komentarzy [ 0 ] · [ 27 ] Czytań Drukuj
Zabrakło czasu
Przegrana Juniorzy Iskry rozegrali dziś ostatni mecz w swojej lidze. Mimo porażki 5:6 (1:1), pokazaliśmy charakter, gdyż na 15 minut przed końcem przegrywaliśmy już 2:6. Bramki dla Iskry strzelali: Patryk Smolarz (2), Patryk Igras (2) oraz Kamil Tobiasz (1). W ostatnich minutach mieliśmy ogromną przewagę (oraz sytuacje bramkowe), jednak zabrakło czasu, by doprowadzić do remisu. Nasi juniorzy w końcowej tabeli zajęli wysokie czwarte miejsce.

Szersze podsumowanie sezonu już wkrótce.