Prawa autorskie
Administrator serwisu www.iskrawitkow.vgh.pl zastrzega sobie prawo autorskie do wszystkich treści zawartych w serwisie, w tym zdjęć, artykułów, itp. W celu użycia zawartości strony należy skontaktować się z administratorem (kontakt podany na stronie).
O klubie
Zarząd
Sponsorzy
Zdjęcia
Historia
Zawodnicy
Kontakt
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy

Statystyki
Juniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Asysty

Statystyki
Archiwum
Kl. B sezon 2008/09:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2009/10:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2010/11:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2011/12:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2012/13:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2013/14:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
02/04/2014 13:15
RUSZYŁA ZABAWA Z TYPOWANIEM MECZÓW RUNDY WIOSENNEJ - ZAPRASZAMY smiley

admin
12/10/2013 13:35
w Jaczkowie smiley

mrowek6
12/10/2013 12:05
siema wszystkim gdzie gracie z borównem

admin
21/09/2013 00:16
Kategoria LINKI u góry strony została zaktualizowana na sezon 2013/14, zapraszamy do odwiedzania stron innych klubów.

admin
19/09/2013 15:25
Dodana trzecia kolejka typera.

Archiwum
Trzeci wygrany sparing
Sprawy organizacyjne Drużyna Iskry rozegrała dziś pierwszy sparing (a czwarty w ogóle) na swoim stadionie. Naszymi gośćmi byli liderzy jeleniogórskiej kl. B, ekipa Bobra Marciszów. Wynik meczu to nasze zwycięstwo 4:0 (2:0). Bramki strzelali: Bartosz Ogrodnik (3) oraz Konrad Niemiec (1).

Za tydzień kolejny mecz sprawdzający, a naszym przeciwnikiem będzie Pagaz Krzeszów.


Iskra: Mokrzycki - Kurnyta, Stanisławski, Ogrodnik K., Gaweł - Dubarek, Krupa, Duroł, Niemiec K. - Groń, Ogrodnik B. Ponadto: Kudaj, Kołodziej, Buko, Stawiarski, Ciszak.

Dodane przez admin dnia marzec 02 2014 16:21:33
Komentarzy [ 0 ] · [ 314 ] Czytań Drukuj
Sparing nr 3
Boisko W swoim trzecim sparingu, seniorzy Iskry odnieśli dziś drugie zwycięstwo. W spotkaniu rozgrywanym na sztucznej murawie naszym przeciwnikiem była A-klasowa drużyna Czarnych Wałbrzych. Mimo kilku nieobecności w naszych szeregach, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5:4 (2:2).
Bramki dla Iskry strzelali: Bartosz Ogrodnik (3), Sebastian Stanisławski (1) oraz Norbert Borowiak (1).

Za tydzień rozegramy pierwszy sparing na własnym boisku, a naszym przeciwnikiem będzie Bóbr Marciszów.


Iskra: Mokrzycki - Kurnyta, Stanisławski, Kołodziej, Gaweł - Niemiec, Duroł, Krupa, Dubarek - Ogrodnik B., Rudnicki. Ponadto zagrali: Kudaj, Buko, Borowiak, Mastej K. oraz Zbereda.

Dodane przez admin dnia luty 23 2014 14:00:28
Komentarzy [ 0 ] · [ 330 ] Czytań Drukuj
Drugi sparing - pierwsze zwycięstwo
Sprawy organizacyjne Iskra rozegrała dziś swój drugi mecz sparingowy przed rundą wiosenną sezonu 2013/14. Nasza kadra wyglądała o wiele lepiej niż w ubiegłotygodniowym meczu testowym. Trener mógł skorzystać z prawie wszystkich seniorów + powołał na to spotkanie dwóch juniorów. Mecz rozegraliśmy w Czadrowie z miejscową Victorią, a wynik końcowy to zwycięstwo naszej drużyny 6:1 (4:0). Bramki dla Iskry zdobywali: Bartosz Ogrodnik (2), Maciej Stawiarski (1), Karol Rudnicki (1), Piotr Dynerowicz (1) oraz Piotr Krupa (1).


Iskra: Mokrzycki - Kurnyta M., Ogrodnik K., Mrozik, Rudnicki - Dubarek, Krupa, Pawełczyk, Piwiński, Stawiarski - Ogrodnik B. W drugiej połowie na placu gry pojawili się: Kudaj, Dynerowicz, Kołodziej oraz Zbereda.

Dodane przez admin dnia luty 16 2014 17:41:35
Komentarzy [ 0 ] · [ 360 ] Czytań Drukuj
Porażka na początek
Sparing/inne Seniorzy Iskry rozegrali dziś swój pierwszy sparing przed rundą wiosenną sezonu 2013/14. Przy problemach kadrowych oraz pomocy kilku juniorów, pojechaliśmy na spotkanie wyjazdowe z Gwarkiem Wałbrzych. Wynik końcowy to porażka 2:5. Obie bramki dla naszego zespołu strzelił Bartosz Ogrodnik. Za tydzień kolejny sparing, tym razem z ekipą Victorii Czadrów.


Iskra: Mokrzycki - Kurnyta M., Mrozik, Kołodziej, Gaweł - Groń, Duroł, Pawełczyk, Krupa, Dubarek - Ogrodnik B. Ponadto zagrali: Mastej K., Kurnyta A., Sobies M. oraz Zbereda.


Dodane przez admin dnia luty 08 2014 18:42:15
Komentarzy [ 0 ] · [ 397 ] Czytań Drukuj
Podsumowanie rundy jesiennej seniorów
Podumowanko Runda jesienna sezonu 2013/14 już za nami. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem pierwszej części rozgrywek. Tym razem będzie to podsumowanie w nieco innej formie.

OGÓLNE


Iskra w rundzie jesiennej borykała się z kilkoma problemami, przede wszystkim kadrowymi. Liczne kontuzje oraz sprawy zawodowe sprawiały, że brakowało stabilizacji formy, wszystko to nadrabialiśmy jednak niesamowitym zaangażowaniem. Nasza drużyna rozegrała w rundzie jesiennej łącznie 13 spotkań (9 ligowych + 4 pucharowe), z których 8 wygrała (6 liga + 2 puchar), jeden zremisowała (liga) oraz 4 przegrała (2 liga + 2 puchar). Nasz łączny bilans bramkowy to 50-26 (40-15 liga + 10-11 puchar). Do podsumowania nie wliczamy spotkania pucharowego ze Skalnikiem Czarny Bór, które wygraliśmy walkowerem.

Rozgrywki pucharowe przyniosły nam wiele radości, jeszcze nigdy bowiem nie doszliśmy tak wysoko, niestety były też i złe strony - kontuzje kilku graczy. Skupmy się jednak na lidze, czyli rozgrywkach ważniejszych. W 9 spotkaniach ligowych zgromadziliśmy 19 punktow (6-1-2), zajmując drugie miejsce. Liderem kl. B jest Joker Jaczków, który ma 5 pkt więcej od nas. Tuż za naszymi plecami plasuje się drużyna Unii Bogaczowice. Rozegraliśmy 4 spotkania u siebie, gromadząc w nich 7 pkt, a na wyjeździe zdobyliśmy 12 pkt w 5 meczach. Bilans bramkowy u siebie to 23-11, a na wyjeździe 17-4. Ciekawe jest to, że wszystkie gole stracone w grach wyjazdowych to wynik jednego przegranego 2:4 spotkania z Płomykiem Borówno. W pozostałych czterech takich meczach nawet nie straciliśmy bramki.

ZAWODNICY


We wszystkich 13 spotkaniach w barwach Iskry wystąpiło 23 zawodników. Tomasz Kramarczyk i Piotr Gaweł doznali kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem ligi. Kilku zawodników zmuszonych było grać z lżejszymi lub cięższymi kontuzjami. Szkoła, praca oraz inne obowiązki powodowały, iż zmuszeni byliśmy posiłkować się graczami z drużyny juniorskiej. Jest to jednak bardzo dobre rozwiązanie i jak się później okazało - nie było to tylko wynikiem przymusu, lecz wielkiej przydatności do gry młodych zawodników. W rundzie wiosennej na pewno kilku z nich zadebiutuje jeszcze w drużynie seniorskiej. Teraz zaprezentujemy krótki opis gry każdego z zawodników oraz jego indywidualne statystyki. "Najlepszy mecz" dostępny jest tylko dla zawodników, którzy wystąpili w co najmniej sześciu meczach.

Bramkarze:


Krzysztof Mokrzycki - golkiper Iskry nr 1 już od kilku sezonów. Bardzo silny punkt naszego zespołu, jego największa zaleta to przede wszystkim świetny refleks oraz rozwiązywanie sytuacji 1 na 1 z napastnikiem. Na wiosnę na pewno jeszcze nieraz zadziwi nas swymi doskonałymi interwencjami.

Statystyki ligowe: 8 spotkań (7 całych), 697 minut.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (4), 360 minut.
Razem: 12 meczów (11), 1057 minut.

Najlepszy mecz: Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków 0:1


Marek Poręba - wystąpił w tylko dwóch spotkaniach ligowych, w tym jednym z najważniejszych - wyjazdowym meczu z Unią Bogaczowice. Cechuje go wielkie doświadczenie i to głównie dzięki niemu w bardzo ważnym dla nas meczu nie wpuścił bramki. Kiedy broni - nigdy nie zawodzi.

Statystyki ligowe: 2 spotkania (1 całe), 113 minut.
Statystyki pucharowe: brak.
Razem: 2 mecze (1), 113 minut.


Obrońcy:


Karol Rudnicki - zagrał tylko w dwóch pierwszych meczach sezonu ligowego. Po czerwonej kartce w meczu z Jokerem już nie rozegrał ani minuty. Solidny, ofensywnie grający boczny obrońca.

Statystyki ligowe: 2 spotkania (1 całe), 178 minut.
Statystyki pucharowe: brak.
Razem: 2 mecze (1), 178 minut.


Tomasz Kramarczyk - największy pechowiec sezonu. Powrócił do gry i już w swym pierwszym meczu doznał poważnej kontuzji kolana.

Statystyki ligowe: brak
Statystyki pucharowe: 1 mecz (-), 29 minut.
Razem: 1 mecz (-), 29 minut.


Wojciech Buko - jeden z zawodników pracujących za granicą, jednak zawsze gdy tylko może, stawia się meczach naszej drużyny. Mocny punkt naszej defensywy, ustawiany najczęściej na jej lewej stronie. Dobrze gra głową, nieustępliwy.

Statystyki ligowe: 6 spotkań (4 całe), 406 minut.
Statystyki pucharowe: brak.
Razem: 6 meczów (4), 406 minut.

Najlepszy mecz: Podgórze Wałbrzych - Iskra Witków 0:1


Sebastian Stanisławski - jeden z podstawowych środkowych obrońców, zaliczył kilka bardzo dobrych występów, strzelił jedną bramkę z rzutu karnego. Gdy trzeba, jest bardzo przydatny z przodu. Niezwykle silny oraz skuteczny w pojedynkach z napastnikami przeciwników. Groźny przy stałych fragmentach gry.

Statystyki ligowe: 6 spotkań (4 całe), 493 minuty. 1 gol i 1 asysta.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (4), 360 minut.
Razem: 10 meczów (8), 853 minuty. 1 gol i 1 asysta.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - KS Walim 3:0.


Mariusz Kurnyta - sprowadzony do zespołu juniorów, został jednym z najlepszych zawodników drużyny seniorskiej. Ustawiany na prawej stronie defensywy, grający twardo i bez żadnych kompleksów. Spotkanie w Bogaczowicach to kwintesencja jego gry, liczymy na taką grę również w kolejnych spotkaniach.

Statystyki ligowe: 7 spotkan (4 całe), 577 minut. 1 gol.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (3), 331 minut.
Razem: 11 meczów (7), 908 minut. 1 gol.

Najlepszy mecz: Unia Bogaczowice - Iskra Witków 0:1.


Maciej Stawiarski - najbardziej uniwersalny ze wszystkich naszych obrońców. Ustawiany jako jeden ze stoperów lub jako lewy defensor. Mocny punkt naszej drużyny, bardzo trudny do przejścia. Dodatkowo potrafi piekielnie mocno uderzyć piłkę z rzutu wolnego. Zdobywca jedynego gola w meczu z IV ligowym zespołem Orła Ząbkowice.

Statystyki ligowe: 8 spotkań (6 całych), 674 minuty. 2 asysty.
Statystyki pucharowe: 2 mecze (1), 118 minut. 1 gol.
Razem: 10 meczów (7), 792 minuty. 1 gol i 2 asysty.

Najlepszy mecz: Unia Bogaczowice - Iskra Witków 0:1.


Krystian Ogrodnik - kapitan zespołu oraz nasz najbardziej doświadczony zawodnik z pola. Silny punkt defensywy, odznacza się spokojem w swych interwencjach, poza tym jest dobrym motywatorem. Dzięki swej rozważnej grze, oddziałuje na partnerów z bloku defensywnego. Ma najwięcej występów w zespole spośród graczy obecnej kadry.

Statystyki ligowe: 7 spotkań (7 całych), 630 minut.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (4), 360 minut.
Razem: 11 meczów (11), 990 minut.

Najlepszy mecz: Unia Bogaczowice - Iskra Witków 0:1.


Piotr Gaweł - dobrze przepracowany okres przygotowawczy, dobra postawa w meczach sparingowych i niestety kontuzja już w drugim meczu pucharowym. Uraz zdyswalifikował go z gry na całą rundę. Solidny boczny obrońca, który już na wiosnę będzie gotowy do gry.

Statystyki ligowe: brak.
Statystyki pucharowe: 2 mecze (-), 147 minut. 1 asysta.
Razem: 2 mecze (-), 147 minut. 1 asysta.


Pomocnicy:


Piotr Groń - w meczach sparingowych przed sezonem błyszczał skutecznoscią, w spotkaniach o stawkę strzelał już nieco mniej. Grający głównie na prawej stronie pomocy, szybki i błyskotliwy, z dobrym uderzeniem. Warto dodać, że niemal całą rundę grał z uciążliwą kontuzją. 8 punktów w ligowej punktacji kanadyjskiej.

Statystyki ligowe: 8 spotkań (6 całych), 687 minut. 2 gole i 6 asyst.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (2), 305 minut. 1 gol i 1 asysta.
Razem: 12 meczów (8), 992 minuty. 3 gole i 7 asyst.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - Zagłębie Wałbrzych 10:1.


Kamil Tobiasz - fenomenalne statystyki juniora w drużynie seniorów. Zagrał w dwóch meczach, dwukrotnie wchodząc z ławki, i w obu strzelił po jednej bramce. Na pewno przyszłościowy zawodnik, na wiosnę dostanie jeszcze wiele szans do zaprezentowania swych umiejętności.

Statystyki ligowe: 2 spotkania (-), 48 minut. 2 gole.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (1), 105 minut.
Razem: 5 meczów (1), 153 minuty. 2 gole.


Piotr Krupa - w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu grywał tzw. "ogony", teraz to jeden z podstawowych pomocników zespołu. Początek bardzo dobry, z kilkoma bramkami, potem nadal solidnie wywiązywał się ze swych zadań. Bardzo pracowity, żelazne płuca drużyny.

Statystyki ligowe: 9 spotkań (6 całych), 713 minut. 3 gole i 1 asysta.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (3), 270 minut.
Razem: 12 meczów (9), 983 minuty. 3 gole i 1 asysta.

Najlepszy mecz: Włókniarz II Głuszyca - Iskra Witków 0:8.


Patryk Dubarek - w rundzie jesiennej grał do meczu z Płomykiem Borówno, potem nie pojawił się już na żadnym meczu. Ustawiany na boku pomocy, wraz z Groniem tworzyli zgrany duet skrzydłowych. Dobry ciąg na bramkę, miał problemy ze skutecznością, ale gracz bardzo przydatny jeśli chodzi o grę kombinacyjną. Przekwalifikowany z bocznego obrońcy.

Statystyki ligowe: 6 spotkań (5 całych), 510 minut. 1 gol.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (3), 356 minut.
Razem: 10 meczów (8), 866 minut. 1 gol.

Najlepszy mecz: Włókniarz II Głuszyca - Iskra Witków 0:8.


Robert Piwiński - najlepsza lewa noga w całej lidze. Bardzo przydatny transfer byłego zawodnika Górnika Gorce. Rozgrywający z wyśmienitym podaniem i dobrym strzałem na bramkę. Głównie on stanowi o sile gry ofensywnej naszego zespołu. Pełne 90 minut w każdym ze spotkań.

Statystyki ligowe: 9 spotkań (9 całych), 810 minut. 4 gole i 3 asysty.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (3), 270 minut. 1 gol.
Razem: 12 meczów (12), 1080 minut. 5 goli i 3 asysty.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - Zagłębie Wałbrzych 10:1.


Pawel Duroł - pomocnik do zadań specjalnych. Zawsze na boisko wychodzi zmotywowany na 101%, a potem pokazuje to w trakcie meczu. Niezwykle waleczny, nie odpuszcza żadnej piłki, dlatego też łapie dużo żółtych kartek. Zawodnik, jakiego chcieliby mieć wszyscy trenerzy w swojej drużynie.

Statystyki ligowe: 7 spotkań (3 całe), 460 minut. 1 asysta.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (1), 188 minut.
Razem: 10 meczów (4), 648 minut. 1 asysta.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - Victoria II Świebodzice 7:3.


Kacper Mrówka - w drużynie juniorów ustawiany jako napastnik, ale tu klasyfikujemy go jako pomocnika. Początki często bywają trudne, ale z każdym meczem rozgrywanym w pierwszej drużynie powinno być lepiej. Dobra lewa noga z soczystym uderzeniem, wierzymy, że nie powiedział ostatniego słowa.

Statystyki ligowe: brak.
Statystyki pucharowe: 2 mecze (-), 39 minut.
Razem: 2 mecze (-), 39 minut.


Norbert Borowiak - dołączył do drużyny dopiero pod koniec sezonu i zagrał w dwóch spotkaniach ligowych. Mimo braku zgrania z resztą zespołu zeprezentował się w tych meczach z dobrej strony, szczególnie w meczu z Grodnem. Liczymy na więcej w rundzie wiosennej.

Statystyki ligowe: 2 spotkania (2 całe), 180 minut. 1 asysta.
Statystyki pucharowe: brak.
Razem: 2 mecze (2), 180 minut. 1 asysta.


Piotr Dynerowicz - we wcześniejszych sezonach grający jako defensywny pomocnik, a nawet jako stoper. Teraz gra podwieszony pod napastnika i ta pozycja wydaje się być dla niego najlepszą. Niezwykle silmny, potrafi się zastawić i rozegrać piłkę, dysponuje też dobrym uderzeniem z obu nóg plus dobra gra głową. Zawodnik kompletny.

Statystyki ligowe: 5 spotkań (5 całych), 450 minut. 3 gole i 2 asysty.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (-), 145 minut. 2 gole.
Razem: 8 meczow (5), 595 minut. 5 goli i 2 asysty.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - KS Walim 3:0.


Przemysław Mrozik - ustawiany również jako obrońca, głównie jednak grający w środku pomocy, w zależności od spotkania ma zadania defensywne lub ofensywne. Zawodnik, który zawsze gra dla zespołu i jest to jego największa boiskowa zaleta. Potrafi dobrze przytrzymać piłkę i wie, co z nią zrobić.

Statystyki ligowe: 5 spotkań (-), 128 minut. 1 gol i 2 asysty.
Statystyki pucharowe: 3 mecze (1), 155 minut.
Razem: 8 meczów (1), 283 minuty. 1 gol i 2 asysty.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - Zagłębie Wałbrzych 10:1.


Napastnicy:


Marcin Ciszak - niestety zagrał tylko w początkowych meczach sezonu. Zaprezentował się w nich z dobrej strony, strzelając dwie bramki. Oby na wiosnę wzmocnił naszą siłę ognia na dłuższy czas. Bardzo silne uderzenie i dobra umiejętność zastawiania piłki.

Statystyki ligowe: 2 spotkania (2 całe), 180 minut. 1 gol i 1 asysta.
Statystyki pucharowe: 2 mecze (-), 118 minut. 1 gol i 1 asysta.
Razem: 4 mecze (2), 298 minut. 2 gole i 2 asysty.


Bartosz Ogrodnik - grający trener naszego zespołu i najlepszy strzelec ligi. Strzelał bramki w każdym meczu rundy jesiennej. Precyzyjne uderzenie z obu nóg oraz dobra wizja gry. Coraz lepsze w jego wykonaniu są rzuty wolne, bezpośrednio strzelił z nich dwa gole.

Statystyki ligowe: 9 spotkań (8 całych), 800 minut. 20 goli i 7 asyst.
Statystyki pucharowe: 4 mecze (3), 304 minut. 3 gole i 2 asysty.
Razem: 13 meczów (11), 1104 minuty. 23 gole i 9 asyst.

Najlepszy mecz: Iskra Witków - Victoria II Świebodzice 7:3.


Adam Cieszkowski - kolejny zawodnik grający z kontuzją, która pozwoliła mu wystąpić tylko w trzech spotkaniach ligowych. Szybki napastnik, nie miał jednak szczęścia w wykorzystywaniu sytuacji podbramkowych. Wierzymy, że na wiosnę strzeli swoje premierowe bramki dla Iskry.

Statystyki ligowe: 3 spotkania (1 całe), 161 minut.
Statystyki pucharowe: brak.
Razem: 3 mecze (1), 161 minut.


Na koniec zaprezentujemy Państwu statystyki zbiorcze ze wszystkich rozgrywek.

Minuty na boisku:


1. Bartosz Ogrodnik 1104, 2. Robert Piwiński 1080, 3. Krzysztof Mokrzycki 1057
4. Piotr Groń 992, 5. Krystian Ogrodnik 990, 6. Piotr Krupa 983
7. Mariusz Kurnyta 908, 8. Patryk Dubarek 866, 9. Sebastian Stanisławski 853
10. Maciej Stawiarski 792, 11. Paweł Duroł 648, 12. Piotr Dynerowicz 595
13. Wojciech Buko 406, 14. Marcin Ciszak 298, 15. Przemysław Mrozik 283
16. Norbert Borowiak 180, 17. Karol Rudnicki 178, 18. Adam Cieszkowski 161
19. Kamil Tobiasz 153, 20. Piotr Gaweł 147, 21. Marek Poręba 113
22. Kacper Mrówka 39, 23. Tomasz Kramarczyk 29

Strzelone bramki:


1. Bartosz Ogrodnik 23
2. Robert Piwiński 5, Piotr Dynerowicz 5
4. Piotr Groń 3, Piotr Krupa 3
6. Kamil Tobiasz 2, Marcin Ciszak 2
8. Mariusz Kurnyta 1, Sebastian Stanisławski 1, Patryk Dubarek 1, Przemysław Mrozik 1, Maciej Stawiarski 1

Asysty:


1. Bartosz Ogrodnik 9
2. Piotr Groń 7
3. Robert Piwiński 3
4. Piotr Dynerowicz 2, Maciej Stawiarski 2, Przemysław Mrozik 2, Marcin Ciszak 2
8. Paweł Duroł 1, Sebastian Stanisławski 1, Piotr Krupa 1, Piotr Gaweł 1, Norbert Borowiak 1

Punktacja kanadyjska:


1. Bartosz Ogrodnik 32
2. Piotr Groń 10
3. Robert Piwiński 8
4. Piotr Dynerowicz 7
5. Marcin Ciszak 4, Piotr Krupa 4
7. Przemysław Mrozik 3, Maciej Stawiarski 3
9. Kamil Tobiasz 2, Sebastian Stanisławski 2
11. Mariusz Kurnyta 1, Norbert Borowiak 1, Patryk Dubarek 1, Paweł Duroł 1, Piotr Gaweł 1

Żółte kartki:


1. Paweł Duroł 4, Piotr Groń 4
3. Bartosz Ogrodnik 3
4. Piotr Krupa 2
5. Wojciech Buko 1, Adam Cieszkowski 1, Sebastian Stanisławski 1, Patryk Dubarek 1, Piotr Dynerowicz 1, Norbert Borowiak 1, Maciej Stawiarski 1

Czerwone kartki:


*bezpośrednie - Sebastian Stanisławski 1, Karol Rudnicki 1, Adam Cieszkowski 1
*po dwóch żółtych - Bartosz Ogrodnik 1, Piotr Groń 1

Tak prezentuje się podsumowanie ostatniej rundy w liczbach. Iskra jak co roku plasuje się w górnej części tabeli, tym razem zimujemy na pozycji nr 2. Na wiosnę, tak jak zwykle, powalczymy w każdym meczu o komplet punktów, by na koniec sezonu być z siebie zadowolonym niezależnie od zajętego miejsca.

Dodane przez admin dnia styczeń 07 2014 14:15:27
Komentarzy [ 0 ] · [ 523 ] Czytań Drukuj
Wygraliśmy konkurs!
Dzięki
Ostatnio informowaliśmy wszystkich o konkursie firmy ZINA i prosiliśmy o głosy każdego, kto posiada konto w serwisie społecznościowym FACEBOOK. Chodziło o głosowanie na najlepsze zdjęcie pt. "Gramy zespołowo". Zgłoszona przez nas fotka przedstawiała naszych juniorów, którzy dzięki zespołowej pracy dokonywali w szatni prac "remontowo-budowlanych" :)

Nasza wspólna walka opłaciła się, gdyż zjednoczonymi siłami Iskra Witków wygrała konkurs, dzięki czemu wzbogaci się o 20 piłek Madra (meczowe piłki z atestem FIFA) + zestaw treningowy - płotki, tyczki, znaczniki, rama z siatką. Łączna wartość nagród to ok. 3 tysiące złotych. Na zdjęcie naszych chłopaków zagłosowało łącznie aż 1285 głosów, co jest wynikiem fantastycznym. Pokazuje to, że każdy zaangażował się w głosowanie oraz promowanie konkursu wśród swych znajomych, rodziny. Na ramach naszego serwisu chcielibyśmy podziękować serdecznie wszystkim, którzy oddali swój głos właśnie na nas, tym, którzy udostępniali adres ze zdjęciem na swych tablicach, którzy prosili o głosy swoich znajomych. Wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć niewątpliwie duży sukces, bo przecież był to konkurs ogólnopolski. Drugi zespół w rankingu wyprzedziliśmy aż o ponad 500 głosów i jest to przewaga niezwykła. Srebrne medale i nagrody (10 piłek Madra + znaczniki) powędrowały do drużyny LZS Zaręba (751 głosów), natomiast miejsce na najniższym stopniu podium (i 5 piłek Thunder) zajął UKS Ząbkovia Ząbki (731).

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim, którzy całymi swymi siłami włączyli się w ten konkurs. Kiedy tylko przyjdzie do nas nowy sprzęt, na pewno ukażą się fotki na naszej stronie oraz na profilu na FACEBOOKU. Jeszcze raz, DZIĘ-KU-JE-MY!

Dodane przez admin dnia listopad 09 2013 13:15:39
Komentarzy [ 0 ] · [ 408 ] Czytań Drukuj
Dwucyfrówka na koniec
Wygrana! Seniorzy Iskry pokonali w ostatniej kolejce rundy jesiennej drużynę Zagłębia Wałbrzych aż 10:1 (3:1). Był to jeden z lepszych meczów rozegranych przez naszą drużynę. Bramki strzelali: Bartosz Ogrodnik (4), Robert Piwiński (2), Przemysław Mrozik (1), Piotr Groń (1), Mariusz Kurnyta (1) oraz Kamil Tobiasz (1). Tak więc gole zdobywali dwaj juniorzy, a rundę jesienną nasza drużyna kończy na drugim miejscu.Szersza relacja wkrótce.9. kolejka kl. B (3.11.2013)

Iskra - Zagłębie Wałbrzych 10:1 (3:1)
1:0 Ogrodnik B. 4' (asysta Mrozik)
2:0 Mrozik 17'
2:1 --- 24'
3:1 Groń 32' (asysta Mrozik)
4:1 Ogrodnik B. 46' (asysta Groń)
5:1 Ogrodnik B. 67' (asysta Groń)
6:1 Kurnyta 69' (asysta Piwiński)
7:1 Ogrodnik B. 71' (asysta Dynerowicz)
8:1 Piwiński 75' (asysta Ogrodnik B.)
9:1 Piwiński 83' (asysta Ogrodnik B.)
10:1 Tobiasz 90' (asysta Stanisławski)

Iskra: Mokrzycki - Kurnyta (70' Tobiasz), Ogrodnik K. (kpt), Stawiarski, Buko - Groń, Krupa, Dynerowicz, Mrozik (46' Stanisławski), Piwiński - Ogrodnik B.

Dodane przez admin dnia listopad 03 2013 20:46:40
Komentarzy [ 0 ] · [ 470 ] Czytań Drukuj
Remis na koniec
Remisowo W ostatnim meczu rundy jesiennej, juniorzy Iskry zremisowali dziś na własnym boisku z drużyną Sudetów Dziećmorowice 2:2 (1:1). Obie bramki dla nas, w tym jedną z rzutu wolnego, strzelił Damian Zbereda.


Nie znamy innych wyników, ale w najgorszym wypadku nasza drużyna zajmie po półmetku rozgrywek 4. miejsce, tracąc do lidera tylko 4 punkty.

9. kolejka kl. TJ (2.11.2013)

Iskra - Sudety Dziećmorowice 2:2 (1:1)
1:0 Zbereda 31' (asysta Mrówka)
1:1 40'
1:2 --- 70'
2:2 Zbereda 77'

Iskra: Machowski - Kapuściński (79' Kurnyta M.), Kurnyta A., Kołodziej, Sobies (71' Górczyk K.) - Smolarz (60' Górczyk R.), Tobiasz M. (52' Rudnicki), Igras, Pach (52' Tobiasz K.) - Mrówka (kpt), Zbereda.

Dodane przez admin dnia listopad 02 2013 14:21:58
Komentarzy [ 0 ] · [ 375 ] Czytań Drukuj
Prosimy o pomoc
ZINA Drużyna Iskry bierze udział w kolejnym konkursie. Po nieudanych przygodach z firmami NIVEA oraz EA SPORTS, tym razem zgłosiliśmy nasze zdjęcie do rywalizacji pt. "Gramy zespołowo", organizowanej przez producenta sprzętu piłkarskiego, firmę ZINA. Głosowanie jest przeznaczone jedynie dla osób posiadających konto na portalu społecznościowym FACEBOOK, tak więc prosimy wszystkich facebookowiczów o wejście w niżej podany link i zagłosowanie na zdjęcie naszych juniorów, które widzicie też na miniaturce przy tym newsie. Głos oddać można tylko jeden, a zabawa trwa do 7. listopada. Liczymy na pomoc ludzi "z zewnątrz", którzy odwiedzają naszą stronę. To naprawdę nic nie kosztuje, a nam może pomóc w wywalczeniu czołowej lokaty, nagradzanej sprzętem piłkarskim.

Dziękujemy za głosy, prosimy o więcej :)

Oto link do zdjęcia: https://apps.facebook.com/gramyzespolowo/campaigns/0IPRq4dK6YD1/entries/51299

(konieczny jest "like" dla ZINY, a potem można już oddać głos na nasze zgłoszenie)

Dodane przez admin dnia październik 29 2013 11:57:46
Komentarzy [ 0 ] · [ 435 ] Czytań Drukuj
Podnieśli się z kolan
Zwycięstwo Po ubiegłotygodniowym remisie z Grodnem Zagórze Śląskie mało kto dawał Iskrze szanse na pokonanie jednej z najsilniejszych drużyn kl. B. Jednak nasi seniorzy całkowicie zasłużenie pokonali dziś na wyjeździe tymczasowego lidera tabeli, drużynę Unii Bogaczowice 1:0. W 26. minucie rzutu karnego nie strzelił Bartosz Ogrodnik, jednak ten sam zawodnik zrehabilitował się na początku drugiej połowy strzelając jedyną bramkę meczu.

Spotkanie toczyło się w warunkach "wietrznych", a w pierwszej połowie nasz zespół atakował na połowę, w kierunku której momentami wiał silny wiatr, dlatego też łatwiej było nam tworzyć akcje. I rzeczywiście, drużyna gospodarzy już od początku meczu została zepchnięta do głębokiej defensywy i to Iskra była stroną dominującą. Po stracie piłki bardzo szybko ją odzyskiwaliśmy, przez co mieliśmy futbolówkę dużo częściej niż gospodarze, jednak brakowało tzw. ostatniego podania. Pierwszy strzał Piotra Dynerowicza został zablokowany, potem kilka naszych prób minęło światło bramki. W 25. minucie rzut wolny z ponad 30 metrów wykonywał Maciej Stawiarski, a piłka po bardzo mocnym strzale odbiła się od słupka. Do odbitej piłki dopadł Bartosz Ogrodnik, przyjął ją, a rozpędzony obrońca Unii sfaulował naszego napastnika, w efekcie czego mieliśmy rzut karny. Sam poszkodowany uderzył jednak zbyt lekko, bramkarz wyczuł jego intencje i wynik dalej był remisowy. W 35. minucie gospodarze stworzyli sobie jedyną dogodną okazję do strzelenia bramki, jednak próba lobu była niecelna.
Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a lepsza była Iskra. Jednak w drugiej połowie graliśmy "pod wiatr", więc mogliśmy przypuszczać, iż łatwiej będzie się grało ekipie Unii. Nic bardziej mylnego - znów od pierwszego gwizdka zaatakowała nasza drużyna i na efekty nie trzeba było długo czekać. Z autu piłkę wyrzucił Stawiarski, futbolówka trafiła pod nogi Ogrodnika, który minął bramkarza i mimo, iż na linii bramkowej stał obrońca gospodarzy, posłał piłkę pod porzeczkę. Jeszcze przez kilka minut posiadaliśmy optyczną przewagę, potem swych sił próbowała ekipa miejscowych, rzadko zatrudniając jednak naszego bramkarza, Marka Porębę. Najgroźniejsza sytuacja to strzał z rzutu wolnego, po którym piłka otarła się o poprzeczkę. Iskra mimo tylko jednobramkowego prowadzenia grała bardzo mądrze, nie dopuszczając gospodarzy do choć jednej stuprocentowej sytuacji. Sami natomiast próbowaliśmy przetrzymać piłkę jak najdalej od swojej bramki, wtedy kiedy tylko nadarzała się ku temu okazja. W końcu zagraliśmy bardzo konsekwentnie, dzięki czemu mogliśmy dopisać sobie trzy punkty po meczu na trudnym terenie.

8. kolejka kl. B (27.10.2013)

Unia Bogaczowice - Iskra 0:1 (0:0)
0:1 Ogrodnik B. 49' (asysta Stawiarski)

Iskra: Poręba - Kurnyta, Ogrodnik K. (kpt), Stawiarski, Buko - Groń, Duroł (65' Krupa), Piwiński, Borowiak - Dynerowicz, Ogrodnik B.

Dodane przez admin dnia październik 27 2013 17:21:29
Komentarzy [ 0 ] · [ 388 ] Czytań Drukuj
Wygrane derby juniorów
Wygrana! Juniorzy Iskry pokonali dziś w meczu 8. kolejki drużynę Jokera Jaczków 7:1 (3:0). Do rozegrania zostało nam jeszcze tylko jedno spotkanie, u siebie z Sudetami Dziećmorowice.

Dzisiaj bramki dla Iskry strzelali: Kacper Mrówka (4), Damian Zbereda (1), Kamil Tobiasz (1) oraz Krystian Górczyk (1).


8. kolejka kl. TJ (26.10.2013)

Joker Jaczków - Iskra 1:7 (0:3)
0:1 Mrówka 16' (asysta Igras)
0:2 Mrówka 19' - rzut karny
0:3 Zbereda 32'
0:4 Tobiasz K. 60' (asysta Zbereda)
1:4 --- 63'
1:5 Mrówka 67' (asysta Tobiasz K.)
1:6 Górczyk K. 74' (asysta Igras)
1:7 Mrówka 85' (asysta Zbereda)

Iskra: Machowski - Tucznio (70' Kapuściński), Kołodziej, Kurnyta A., Górczyk R. (57' Sobies) - Pach (64' Górczyk K.), Rudnicki (46' Tobiasz M.), Igras, Smolarz (46' Tobiasz K.) - Zbereda, Mrówka (kpt).

Dodane przez admin dnia październik 26 2013 13:42:13
Komentarzy [ 0 ] · [ 375 ] Czytań Drukuj
Strona 3 z 41 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Mecze seniorów
NASTĘPNY MECZ:

Sparing (24.08.2014),
godz. 12:00

ISKRA - Górnik Boguszów-Gorce

POPRZEDNI MECZ:

Sparing (3.08.2014)

ISKRA - Gwarek Wałbrzych 4:11 (3:3)


Mecze trampkarzy
NASTĘPNY MECZ:

Sparing
(23.08.2014), godz. ??:??

ISKRA


POPRZEDNI MECZ:

Sparing
(9.08.2014)

Zagłębie Wałbrzych - ISKRA 1:4 (0:2)


Liga Typerów
Typujemy wyniki :)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik odwiedzin
Buttony
Nasz button:Strona nieoficjalna:Strona juniorów:Partnerzy:


Iskra na fejsbuku:Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 145
Nieaktywowany Użytkownik: 924
Najnowszy Użytkownik: krzepa

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu