Prawa autorskie
Administrator serwisu www.iskrawitkow.vgh.pl zastrzega sobie prawo autorskie do wszystkich treści zawartych w serwisie, w tym zdjęć, artykułów, itp. W celu użycia zawartości strony należy skontaktować się z administratorem (kontakt podany na stronie).
O klubie
Zarząd
Sponsorzy
Zdjęcia
Historia
Zawodnicy
Kontakt
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy

Statystyki
Juniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Asysty

Statystyki
Archiwum
Kl. B sezon 2008/09:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2009/10:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2010/11:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2011/12:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2012/13:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2013/14:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
02/04/2014 13:15
RUSZYŁA ZABAWA Z TYPOWANIEM MECZÓW RUNDY WIOSENNEJ - ZAPRASZAMY smiley

admin
12/10/2013 13:35
w Jaczkowie smiley

mrowek6
12/10/2013 12:05
siema wszystkim gdzie gracie z borównem

admin
21/09/2013 00:16
Kategoria LINKI u góry strony została zaktualizowana na sezon 2013/14, zapraszamy do odwiedzania stron innych klubów.

admin
19/09/2013 15:25
Dodana trzecia kolejka typera.

Archiwum
Terminarz, sez. 11-12
KLASA B PPN Wałbrzych

Godzina Termin 1 - 28 sierpień 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - JOKER Jaczków 1:4
11:00 VICTORIA II Świebodzice - KS Walim 3:1
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - PODGÓRZE Wałbrzych 3:5
14:00 HUSARIA Grzędy - BERIT Głuszyca 4:3
14:00 ISKRA Witków Śląski - ZIELONI Mokrzeszów 8:2
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - GRYF Burkatów 4:1

PAUZA: ZDRÓJ Jedlina-Zdrój

Godzina Termin 2 - 4 wrzesień 2011 r. - niedziela

14:00 BERIT Głuszyca - ISKRA Witków Śląski 0:1
11:00 JOKER Jaczków - VICTORIA II Świebodzice 0:10
11:00 GRYF Burkatów - HUSARIA Grzędy 2:3
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:1
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 1:4
14:00 KS Walim - GRODNO Zagórze Śląskie 5:1

PAUZA: PŁOMYK Borówno

Godzina Termin 3 - 11 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - VICTORIA II Świebodzice 1:3
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - BERIT Głuszyca 1:4
14:00 HUSARIA Grzędy - KS Walim 1:0
14:00 ISKRA Witków Śląski - GRYF Burkatów 7:0
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - JOKER Jaczków 7:3
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - ZIELONI Mokrzeszów 8:2

Pauza: PODGÓRZE Wałbrzych

Godzina Termin 4 - 18 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:2
11:00 JOKER Jaczków - HUSARIA Grzędy 2:2
14:00 VICTORIA II Świebodzice - GRODNO Zagórze Śląskie 4:2
14:00 BERIT Głuszyca - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 3:3
14:00 KS Walim - ISKRA Witków Śląski 2:3
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - PŁOMYK Borówno 2:3

PAUZA: ZIELONI Mokrzeszów

Godzina Termin 5 - 25 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - KS Walim 0:2
14:00 ISKRA Witków Śląski - JOKER Jaczków 14:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - PŁOMYK Borówno 3:3
14:00 HUSARIA Grzędy - VICTORIA II Świebodzice 0:4
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - GRYF Burkatów 5:2
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZIELONI Mokrzeszów 2:1

PAUZA: BERIT Głuszyca

Godzina Termin 6 - 2 październik 2011 r. - niedziela

11:00 JOKER Jaczków - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:3 vo
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - PŁOMYK Borówno 3:0
14:00 KS Walim - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 1:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - HUSARIA Grzędy 7:1
14:00 VICTORIA II Świebodzice - ISKRA Witków Śląski 4:2
14:00 BERIT Głuszyca - PODGÓRZE Wałbrzych 8:4

Pauza: GRYF Burkatów

Godzina Termin 7 - 9 październik 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - HUSARIA Grzędy 1:1
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - VICTORIA II Świebodzice 0:6
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - BERIT Głuszyca 2:3
14:00 ISKRA Witków Śląski - GRODNO Zagórze Śląskie 5:6
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - JOKER Jaczków 12:1
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GRYF Burkatów 3:3

Pauza: KS Walim

Godzina Termin 8 - 16 październik 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - ZIELONI Mokrzeszów 4:2
14:00 BERIT Głuszyca - PŁOMYK Borówno 5:1
14:00 VICTORIA II Świebodzice - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 2:0
14:00 HUSARIA Grzędy - ISKRA Witków Śląski 3:3
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:1
14:00 KS Walim - PODGÓRZE Wałbrzych 6:1

Pauza: JOKER Jaczków

Godzina Termin 9 - 23 październik 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - ISKRA Witków Śląski 1:6
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - HUSARIA Grzędy 2:2
14:00 BERIT Głuszyca - GRYF Burkatów 3:3
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - KS Walim 2:1
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - JOKER Jaczków 9:1
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - GRODNO Zagórze Śląskie 8:2

Pauza: VICTORIA II Świebodzice

Godzina Termin 10 - 30 październik 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - PŁOMYK Borówno 3:3
11:00 JOKER Jaczków - ZIELONI Mokrzeszów 6:2
14:00 VICTORIA II Świebodzice - PODGÓRZE Wałbrzych 3:0
14:00 ISKRA Witków Śląski - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 3:0
14:00 HUSARIA Grzędy - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 1:6
14:00 KS Walim - BERIT Głuszyca 3:0

Pauza: GRODNO Zagórze Śląskie

Godzina Termin 11 - 6 listopad 2011 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:4
11:00 GRYF Burkatów - KS Walim 0:5
14:00 BERIT Głuszyca - JOKER Jaczków 7:6
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - VICTORIA II Świebodzice 0:2
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - ISKRA Witków Śląski 3:2
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie 4:0

Pauza: HUSARIA Grzędy

Godzina Termin 12 - 11 listopad 2011 r. - piątek

10:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 4:1
11:00 JOKER Jaczków - GRYF Burkatów 4:1
14:00 BERIT Głuszyca - VICTORIA II Świebodzice 0:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ZIELONI Mokrzeszów 2:2
14:00 KS Walim - PŁOMYK Borówno 3:2
14:00 HUSARIA Grzędy - PODGÓRZE Wałbrzych 1:1

Pauza: ISKRA Witków Śląski

Godzina Termin 13 - 13 listopad 2011 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - VICTORIA II Świebodzice 0:5
11:00 PŁOMYK Borówno - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 0:5
14:00 BERIT Głuszyca - GRODNO Zagórze Śląskie 4:5
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - HUSARIA Grzędy 5:0
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ISKRA Witków Śląski 5:5
14:00 KS Walim - JOKER Jaczków 9:5

Pauza: GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych

Godzina Termin 14 - 25 marzec 2012 r. - niedziela

11:00 BŁĘKITNI Słotwina - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 2:4
11:00 JOKER Jaczków - PŁOMYK Borówno 3:1
11:00 GRYF Burkatów - GRODNO Zagórze Śląskie 0:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - ISKRA Witków Śląski 0:6
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:1
14:00 KS Walim - VICTORIA II Świebodzice 2:1
14:00 BERIT Głuszyca - HUSARIA Grzędy 4:0

Godzina Termin 15 - 1 kwiecień 2012 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - BŁĘKITNI Słotwina 8:0
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ZIELONI Mokrzeszów 2:1
14:00 VICTORIA II Świebodzice - JOKER Jaczków 6:1
14:00 HUSARIA Grzędy - GRYF Burkatów 1:2
14:00 ISKRA Witków Śląski - BERIT Głuszyca 2:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - KS Walim 8:3
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - PODGÓRZE Wałbrzych 8:0

Godzina Termin 16 - 7 kwiecień 2012 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - ISKRA Witków Śląski 0:3
11:00 VICTORIA II Świebodzice - PŁOMYK Borówno 5:0
11:00 JOKER Jaczków - GRODNO Zagórze Śląskie 1:5
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 2:4
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - BŁĘKITNI Słotwina 1:1
14:00 KS Walim - HUSARIA Grzędy 4:0
14:00 BERIT Głuszyca - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:0

Godzina Termin 17 - 15 kwiecień 2012 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - PODGÓRZE Wałbrzych 4:1
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - GRYF Burkatów 3:2
11:00 BŁĘKITNI Słotwina - ZIELONI Mokrzeszów 1:2
14:00 HUSARIA Grzędy - JOKER Jaczków 1:2
14:00 ISKRA Witków Śląski - KS Walim 4:2
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - VICTORIA II Świebodzice 3:2
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - BERIT Głuszyca 3:0

Godzina Termin 18 - 22 kwiecień 2012 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 1:4
11:00 JOKER Jaczków - ISKRA Witków Śląski 2:8
11:00 PŁOMYK Borówno - GRODNO Zagórze Śląskie 1:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - PODGÓRZE Wałbrzych 2:1
14:00 KS Walim - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:3
14:00 VICTORIA II Świebodzice - HUSARIA Grzędy 13:0
14:00 BERIT Głuszyca - BŁĘKITNI Słotwina 4:0

Godzina Termin 19 - 29 kwiecień 2012 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - ZIELONI Mokrzeszów 2:1
11:00 BŁĘKITNI Słotwina - GRYF Burkatów 4:0
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - JOKER Jaczków 1:5
11:00 HUSARIA Grzędy - GRODNO Zagórze Śląskie 1:4
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - BERIT Głuszyca 1:1
14:00 ISKRA Witków Śląski - VICTORIA II Świebodzice 1:0
17:15 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - KS Walim 5:0

Godzina Termin 20 - 3 maj 2012 r. - czwartek

11:00 GRYF Burkatów - PODGÓRZE Wałbrzych 0:4
11:00 JOKER Jaczków - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 0:10
11:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ISKRA Witków Śląski 4:4
14:00 HUSARIA Grzędy - PŁOMYK Borówno 1:3
14:00 KS Walim - BŁĘKITNI Słotwina 2:1
14:00 VICTORIA II Świebodzice - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:1
14:00 BERIT Głuszyca - ZIELONI Mokrzeszów 6:2

Godzina Termin 21 - 6 maj 2012 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - BERIT Głuszyca 2:3
11:00 BŁĘKITNI Słotwina - JOKER Jaczków 3:3
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - GRYF Burkatów 2:3
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie 2:2
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - KS Walim 1:1
11:00 ISKRA Witków Śląski - HUSARIA Grzędy 12:0
10:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - VICTORIA II Świebodzice 2:3

Godzina Termin 22 - 13 maj 2012 r. - niedziela

11:00 GRYF Burkatów - BERIT Głuszyca 2:2
11:00 JOKER Jaczków - PODGÓRZE Wałbrzych 1:2
11:00 ISKRA Witków Śląski - PŁOMYK Borówno 4:1
14:00 HUSARIA Grzędy - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:3
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 2:4
11:00 VICTORIA II Świebodzice - BŁĘKITNI Słotwina 1:2
14:00 KS Walim - ZIELONI Mokrzeszów 3:0 vo

Godzina Termin 23 - 20 maj 2012 r. - niedziela

11:00 PŁOMYK Borówno - GRYF Burkatów 1:0
11:00 BŁĘKITNI Słotwina - GRODNO Zagórze Śląskie 2:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - JOKER Jaczków 0:3 vo
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ISKRA Witków Śląski 0:4
14:00 BERIT Głuszyca - KS Walim 2:4
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - HUSARIA Grzędy 3:0 vo

Godzina Termin 23 - 24 maj 2012 r. - czwartek

17:30 PODGÓRZE Wałbrzych - VICTORIA II Świebodzice 1:0

Godzina Termin 24 - 27 maj 2012 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - PŁOMYK Borówno 1:0
11:00 JOKER Jaczków - BERIT Głuszyca 3:1
14:00 ISKRA Witków Śląski - ZDRÓJ Jedlina-Zdrój 0:2
14:00 HUSARIA Grzędy - BŁĘKITNI Słotwina 1:1
16:00 GRODNO Zagórze Śląskie - PODGÓRZE Wałbrzych 2:5
11:00 VICTORIA II Świebodzice - ZIELONI Mokrzeszów 3:0 vo
14:00 KS Walim - GRYF Burkatów 3:0

Godzina Termin 25 - 3 czerwiec 2012 r. - niedziela

14:00 PŁOMYK Borówno - KS Walim 5:3
14:00 BŁĘKITNI Słotwina - ISKRA Witków Śląski 1:5
14:00 ZIELONI Mokrzeszów - GRODNO Zagórze Śląskie 0:3 vo
14:00 GRYF Burkatów - JOKER Jaczków 3:4
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - HUSARIA Grzędy 2:2
14:00 VICTORIA II Świebodzice - BERIT Głuszyca 3:2
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 3:3

Godzina Termin 26 - 7 czerwiec 2012 r. - czwartek

11:00 VICTORIA II Świebodzice - GRYF Burkatów 6:4
14:00 JOKER Jaczków - KS Walim 3:0
14:00 ISKRA Witków Śląski - PODGÓRZE Wałbrzych 8:1
14:00 HUSARIA Grzędy - ZIELONI Mokrzeszów 3:0 vo
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - BERIT Głuszyca 5:1
14:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - BŁĘKITNI Słotwina 6:1
14:00 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój - PŁOMYK Borówno 6:0

Drużyna BŁĘKITNYCH Słotwina swe mecze rozgrywała poza tabelą ogólną.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Mecze seniorów
NASTĘPNY MECZ:

Sparing (24.08.2014),
godz. 12:00

ISKRA - Górnik Boguszów-Gorce

POPRZEDNI MECZ:

Sparing (3.08.2014)

ISKRA - Gwarek Wałbrzych 4:11 (3:3)


Mecze trampkarzy
NASTĘPNY MECZ:

Sparing
(23.08.2014), godz. ??:??

ISKRA


POPRZEDNI MECZ:

Sparing
(9.08.2014)

Zagłębie Wałbrzych - ISKRA 1:4 (0:2)


Liga Typerów
Typujemy wyniki :)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik odwiedzin
Buttony
Nasz button:



Strona nieoficjalna:



Strona juniorów:



Partnerzy:






Iskra na fejsbuku:



Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 145
Nieaktywowany Użytkownik: 924
Najnowszy Użytkownik: krzepa

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu