Prawa autorskie
Administrator serwisu www.iskrawitkow.vgh.pl zastrzega sobie prawo autorskie do wszystkich treści zawartych w serwisie, w tym zdjęć, artykułów, itp. W celu użycia zawartości strony należy skontaktować się z administratorem (kontakt podany na stronie).
O klubie
Zarząd
Sponsorzy
Zdjęcia
Historia
Zawodnicy
Kontakt
Seniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy

Statystyki
Juniorzy
Kadra
Terminarz
Tabela
Strzelcy
Asysty

Statystyki
Archiwum
Kl. B sezon 2008/09:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2009/10:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2010/11:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2011/12:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2012/13:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki

Kl. B sezon 2013/14:

Terminarz
Tabela
Asysty
Strzelcy
Statystyki
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
02/04/2014 13:15
RUSZYŁA ZABAWA Z TYPOWANIEM MECZÓW RUNDY WIOSENNEJ - ZAPRASZAMY smiley

admin
12/10/2013 13:35
w Jaczkowie smiley

mrowek6
12/10/2013 12:05
siema wszystkim gdzie gracie z borównem

admin
21/09/2013 00:16
Kategoria LINKI u góry strony została zaktualizowana na sezon 2013/14, zapraszamy do odwiedzania stron innych klubów.

admin
19/09/2013 15:25
Dodana trzecia kolejka typera.

Archiwum
Terminarz, sez. 12-13
KLASA B PPN Wałbrzych, sez. 2012/13

Godzina Termin 1 - 2 wrzesień 2012 r. - niedziela

11:00 UNIA Bogaczowice - JOKER Jaczków 2:4
11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - PŁOMYK Borówno 1:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - BERIT Głuszyca 1:2
14:00 HUSARIA Grzędy - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:5
14:00 KS Walim - ISKRA Witków Śląski 5:2

Godzina Termin 2 - 9 wrzesień 2012 r. - niedziela

11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - UNIA Bogaczowice 6:1
12:00 PŁOMYK Borówno - BERIT Głuszyca 3:3
13:00 ISKRA Witków Śląski - HUSARIA Grzędy 9:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ZIELONI Mokrzeszów 2:2
15:00 JOKER Jaczków - KS Walim 0:4

Godzina Termin 3 - 15 wrzesień 2012 r. - sobota

15:30 KS Walim - PODGÓRZE Wałbrzych 1:1

Godzina Termin 3 - 16 wrzesień 2012 r. - niedziela

11:00 UNIA Bogaczowice - PŁOMYK Borówno 2:0
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:5
14:00 HUSARIA Grzędy - JOKER Jaczków 1:3
14:00 BERIT Głuszyca - GRODNO Zagórze Śląskie 5:2

Godzina Termin 4 - 23 wrzesień 2011 r. - niedziela

11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - HUSARIA Grzędy 8:0
11:00 UNIA Bogaczowice - KS Walim 0:3
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - BERIT Głuszyca 2:1
12:00 PŁOMYK Borówno - GRODNO Zagórze Śląskie 3:1
13:00 ISKRA Witków Śląski - ZIELONI Mokrzeszów 6:0

Godzina Termin 5 - 30 wrzesień 2012 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie 5:0
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - JOKER Jaczków 2:4
14:00 BERIT Głuszyca - ISKRA Witków Śląski 0:4
14:00 KS Walim - PŁOMYK Borówno 4:1
14:00 HUSARIA Grzędy - UNIA Bogaczowice 1:4

Godzina Termin 6 - 7 październik 2012 r. - niedziela

11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ZIELONI Mokrzeszów 11:0
12:00 PŁOMYK Borówno - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:1
12:00 ISKRA Witków Śląski - GRODNO Zagórze Śląskie 9:1
14:00 KS Walim - HUSARIA Grzędy 10:0
15:00 JOKER Jaczków - BERIT Głuszyca 6:1

Godzina Termin 7 - 14 październik 2012 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ISKRA Witków Śląski 4:2
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - UNIA Bogaczowice 0:2
14:00 BERIT Głuszyca - PODGÓRZE Wałbrzych 1:3
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - JOKER Jaczków 2:12
14:00 HUSARIA Grzędy - PŁOMYK Borówno 0:7

Godzina Termin 8 - 21 październik 2012 r. - niedziela

11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GRODNO Zagórze Śląskie 8:1
11:00 UNIA Bogaczowice - BERIT Głuszyca 2:0
12:00 PŁOMYK Borówno - ISKRA Witków Śląski 1:4
14:00 KS Walim - ZIELONI Mokrzeszów 6:2
15:00 JOKER Jaczków - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 4:4

Godzina Termin 9 - 18 listopad 2012 r. - niedziela

11:00 ISKRA Witków Śląski - JOKER Jaczków 2:0
12:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - PODGÓRZE Wałbrzych 5:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - HUSARIA Grzędy 2:1
14:00 BERIT Głuszyca - KS Walim 3:3
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - UNIA Bogaczowice 2:1

Godzina Termin 10 - 4 listopad 2012 r. - niedziela

11:00 PODGÓRZE Wałbrzych - ISKRA Witków Śląski 1:2
11:00 UNIA Bogaczowice - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:5
12:00 PŁOMYK Borówno - JOKER Jaczków 2:3
14:00 KS Walim - GRODNO Zagórze Śląskie 3:1
14:00 HUSARIA Grzędy - BERIT Głuszyca 0:4

Godzina Termin 11 - 11 listopad 2012 r. - niedziela

11:00 ISKRA Witków Śląski - UNIA Bogaczowice 3:1
11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - KS Walim 0:0
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - PŁOMYK Borówno 3:0
14:00 JOKER Jaczków - PODGÓRZE Wałbrzych 2:1
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - HUSARIA Grzędy 6:0

Godzina Termin 12 - 7 kwiecień 2013 r. - niedziela

13:30 PŁOMYK Borówno - PODGÓRZE Wałbrzych 2:1

Godzina Termin 12 - 1 maj 2013 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - HUSARIA Grzędy 13:0
12:00 JOKER Jaczków - UNIA Bogaczowice 2:1
14:00 BERIT Głuszyca - ZIELONI Mokrzeszów 2:2
14:00 ISKRA Witków Śląski - KS Walim 1:1

Godzina Termin 13 - 14 kwiecień 2013 r. - niedziela

12:00 ZIELONI Mokrzeszów - GRODNO Zagórze Śląskie 3:2

Godzina Termin 13 - 30 maj 2013 r. - czwartek

14:00 BERIT Głuszyca - PŁOMYK Borówno 5:1
14:00 HUSARIA Grzędy - ISKRA Witków Śląski 2:13
14:00 KS Walim - JOKER Jaczków 4:3
16:00 UNIA Bogaczowice - PODGÓRZE Wałbrzych 3:3

Godzina Termin 14 - 20 kwiecień 2013 r. - sobota

17:00 PŁOMYK Borówno - UNIA Bogaczowice 1:1

Godzina Termin 14 - 21 kwiecień 2013 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - ZIELONI Mokrzeszów 6:0
12:00 JOKER Jaczków - HUSARIA Grzędy 12:0
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - BERIT Głuszyca 1:1
13:30 PODGÓRZE Wałbrzych - KS Walim 1:2

Godzina Termin 15 - 28 kwiecień 2013 r. - niedziela

12:00 ZIELONI Mokrzeszów - ISKRA Witków Śląski 2:6
14:00 BERIT Głuszyca - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 0:2
14:00 HUSARIA Grzędy - PODGÓRZE Wałbrzych 2:7
14:00 KS Walim - UNIA Bogaczowice 2:1
16:00 GRODNO Zagórze Śląskie - PŁOMYK Borówno 3:6

Godzina Termin 16 - 5 maj 2013 r. - niedziela

12:00 JOKER Jaczków - ZIELONI Mokrzeszów 7:2
14:00 ISKRA Witków Śląski - BERIT Głuszyca 5:0
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 4:6
15:00 PŁOMYK Borówno - KS Walim 3:0
16:00 UNIA Bogaczowice - HUSARIA Grzędy 7:0

Godzina Termin 17 - 12 maj 2013 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - PŁOMYK Borówno 0:1
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - PODGÓRZE Wałbrzych 2:2
14:00 HUSARIA Grzędy - KS Walim 0:3 vo
14:00 BERIT Głuszyca - JOKER Jaczków 2:8
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - ISKRA Witków Śląski 1:8

Godzina Termin 18 - 19 maj 2013 r. - niedziela

15:00 JOKER Jaczków - GRODNO Zagórze Śląskie 7:0
14:00 ISKRA Witków Śląski - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:0
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - BERIT Głuszyca 1:1
12:00 PŁOMYK Borówno - HUSARIA Grzędy 1:0
16:00 UNIA Bogaczowice - ZIELONI Mokrzeszów 5:2

Godzina Termin 19 - 26 maj 2013 r. - niedziela

11:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - JOKER Jaczków 0:2
12:00 ZIELONI Mokrzeszów - KS Walim 1:4
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - PODGÓRZE Wałbrzych 2:4
14:00 BERIT Głuszyca - UNIA Bogaczowice 1:3
14:00 ISKRA Witków Śląski - PŁOMYK Borówno 3:1

Godzina Termin 20 - 2 czerwiec 2013 r. - niedziela

14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 1:2
12:00 JOKER Jaczków - ISKRA Witków Śląski 2:0
14:00 HUSARIA Grzędy - ZIELONI Mokrzeszów 3:5
14:00 KS Walim - BERIT Głuszyca 4:1
14:00 UNIA Bogaczowice - GRODNO Zagórze Śląskie 15:2

Godzina Termin 21 - 9 czerwiec 2013 r. - niedziela

14:00 GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych - UNIA Bogaczowice 1:3
14:00 JOKER Jaczków - PŁOMYK Borówno 3:4
14:00 GRODNO Zagórze Śląskie - KS Walim 2:7
14:00 BERIT Głuszyca - HUSARIA Grzędy 5:0
14:00 ISKRA Witków Śląski - PODGÓRZE Wałbrzych 2:1

Godzina Termin 22 - 16 czerwiec 2013 r. - niedziela

14:00 HUSARIA Grzędy - GRODNO Zagórze Śląskie 0:4
14:00 UNIA Bogaczowice - ISKRA Witków Śląski 4:5
14:00 PŁOMYK Borówno - ZIELONI Mokrzeszów 7:0
14:00 KS Walim - GÓRNIK NOWE MIASTO Wałbrzych 2:0
14:00 PODGÓRZE Wałbrzych - JOKER Jaczków 0:5

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Mecze seniorów
NASTĘPNY MECZ:

Sparing (24.08.2014),
godz. 12:00

ISKRA - Górnik Boguszów-Gorce

POPRZEDNI MECZ:

Sparing (3.08.2014)

ISKRA - Gwarek Wałbrzych 4:11 (3:3)


Mecze trampkarzy
NASTĘPNY MECZ:

Sparing
(23.08.2014), godz. ??:??

ISKRA


POPRZEDNI MECZ:

Sparing
(9.08.2014)

Zagłębie Wałbrzych - ISKRA 1:4 (0:2)


Liga Typerów
Typujemy wyniki :)
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Licznik odwiedzin
Buttony
Nasz button:



Strona nieoficjalna:



Strona juniorów:



Partnerzy:






Iskra na fejsbuku:



Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 145
Nieaktywowany Użytkownik: 924
Najnowszy Użytkownik: krzepa

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu